Підвісний гамак крісло з подушкою, качеля гніздо

Підвісний гамак крісло з подушкою, качеля гніздо від компанії Інтернет магазин "Patio Sad" - фото 1
3 900 ₴
В наявності

Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Делівері
500 ₴
Детальніше про доставку

Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. ЛЬвів
 Оплата на картку «Приватбанк»

Велике підвісне крісло гамак, гойдалка гніздо!

Наше підвісне крісло з темно-сірими подушками та подушками є не тільки надзвичайно шикарним, але й дуже затишним. Завдяки унікальному малюнку макраме завжди актуальне, та впишеться в любий інтерєр.

Підвісний кошик порадує і дітей, і дорослих. Підвісне крісло ідеально підходить для всіх, хто любить комфорт і шукає притягувач очей для внутрішнього використання. Наш підвісний кошик - це також відмінна, економія простору альтернатива гамаку. Візьміть свою улюблену книгу в руку і насолоджуйтесь найкрасивішими моментами на своїх нових підвісних гойдалках.

Нескладна підвіска з двома підвісними люверсами.

Підвісний гамак легко кріпиться до одного або декількох звичайних стельових гачків за допомогою двох вбудованих підвісних люверсів. Щоб уникнути ковзання, використовуйте лише закриті гачки. Підвісне крісло можна навантажити до 120 кг.

Максимально можливий комфорт завдяки товстим подушкам.

Поставляються з подушками для сидіння та спинки товщиною 8 см, щоб ви могли розслабитися та закінчити день. Широке сидіння шириною 60 см забезпечує достатньо місця для розтягування та розслаблення. Неглибоке розгойдування підвісного кошика діє заспокійливо і дозволяє забути про повсякденний стрес.

Відповідно до тенденції завдяки сучасному малюнку макраме.

Унікальність підвісного крісла завдяки малюнку макраме . Техніка плетіння в стилі бохо, яка бере свій початок зі Сходу, випромінює затишну атмосферу і зараз зустрічається в багатьох декоративних елементах. Просте темно-сіре підвісне сидіння ідеально вписується у вашу вітальню.

Ідеальна атмосфера в інтер’єрах.

Тканий кошик створює ідилічну атмосферу всередині і в спекотні літні дні на захищених відкритих ділянках. Вміст бавовни в тканині забезпечує приємно м’яку поверхню. Створіть затишне місце для відпочинку.

Технічні характеристики:

Вантажопідйомність: 120 кг