Ліжко шезлонг кругле, лаунж із ротангу 210 см.

Ліжко шезлонг кругле, лаунж із ротангу 210 см. від компанії Інтернет магазин "Patio Sad" - фото 1
32 000 ₴
Немає в наявності

Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Делівері
500 ₴
Детальніше про доставку

Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. ЛЬвів
 Оплата на картку «Приватбанк»

З нашим комплектом садових меблів 2-в-1 ви можете робити все.
Миттєво круглий подвійний сонячний острів перетворюється на велику групу сидячих місць зі столом посередині. Численні гаджети, такі як товсті подушки сидінь, регульований по висоті столик і складний дах, доповнюють багатофункціональне оснащення балкона або тераси.
Сучасний дизайн у сірих та чорних тонах ідеально впишеться у ваш сад та швидко стане вашим новим улюбленим місцем для відпочинку чи застілля!
Багатофункціональний набір! Наш шезлонг XXL миттєво трансформується у зручну групу сидінь для кількох людей. Влаштуйтеся зручніше з друзями або родиною на критій напівкруглій лаві та 2 табуретах. Центральну частину можна використовувати як додаткове сидіння або столик для прохолодних напоїв або закусок. Тінисте місце завдяки складаному навісу Незалежно від того, чи використовуєте ви зараз наш острів як місце для відпочинку, складний навіс від сонця означає, що у вас завжди буде тінисте місце. Дах захищає від дощу, що морозить, або неприємних сонячних променів. Завдяки цьому ви зможете розслабитись, почитати улюблену книгу або відпочити.
Миттєво пуф стає столом
При необхідності центральну частину великого двоспального ліжка можна трансформувати в додатковий пуф або практичний столик для напоїв або закусок. Висоту можна відрегулювати так, щоб вона перевищувала висоту сидіння. Міцна сталева конструкція Ручне плетіння довкола міцної основи. Рама виготовлена із сталевої конструкції, що забезпечує стійкість. Рама з порошковим покриттям додатково захищає від корозії та подряпин.
У хорошу та погану погоду
Техноротанг - ідеальний матеріал для зовнішнього використання. Повністю не схильна до впливу дощу та сонця, оплетка надзвичайно стійка до атмосферних впливів і має тривалий термін служби. Висока гнучкість дозволяє комфортно сидіти навіть без подушок. Якщо ваші меблі після відпочинку брудні, їх можна просто протерти вологою ганчіркою. Дуже затишний, з товстою оббивкою та подушками. Завдяки подушкам товщиною близько 5 см наша садова черепашка стає справжнім острівцем релаксації, де можна відпочити та вимкнутись. На великій поверхні для лежання діаметром 210 см, оточеної товстими подушками, почуваєшся дуже добре. Миттєво: просто зніміть чохли і випрати їх. Однак не забуватимемо, що вулична тканина має бути ще й практичною. Чохли на подушках виготовлені з міцного поліестеру, їх можна знімати та прати. Навіть найжвавіший вечір барбекю не зіпсує радість від ваших нових садових меблів.

Код товару
DK- 561